Jak podpořit Noc vzdělávání?

Noc vzdělávání je organizována na dobrovolnické úrovni a všichni organizátoři jsou studenti pedagogických fakult, kteří se realizaci věnují ve svém volném čase. Pokud budete mít zájem Noc vzdělávání podpořit, budeme velmi rádi a nabízíme konkrétní varianty:

Nabídka workshopu/přednášky

Máte téma, které je zajímavé pro studenty učitelství? Děláte zajímavý workshop, užitečný pro budoucí učitele a jste ochotni poskytnout své služby pro bono? Velmi rádi se s vámi domluvíme a pokusíme se vás zařadit na Noc vzdělávání a skrz tento projekt pomůžeme i vaší propagaci

Sdílení a šíření

„Každý lajk se počítá“ – nejjednodušší způsob, jak pomoci Noci vzdělávání. Pomozte nám dostat největší vzdělávací akci v ČR mezi co nejvíce lidí, ať už studentů, učitelů, nebo prostě mezi ty, pro které je školství a vzdělávání tématem.

Mediální podpora

Pracujete v regionální redakci, nebo máte dosah na média? Budeme rádi za pomoc s mediálním pokrytím této akce, ať se o ní dozví také veřejnost.

Finanční podpora

Momentálně je Noc vzdělávání plně financována z dobrovolných příspěvků. Dárcům můžeme nabídnout darovací smlouvu nebo potvrzení pro odečet z daní. Pro firmy nabízíme také možnost propagace vašeho produktu na akci a samozřejmě uvedení loga na propagačních materiálech jak v onlinu, tak v tisku.

Další možnosti podpory

Nenašli jste se v žádné z variant, ale chcete nám s Nocí vzdělávání jakkoliv pomoci? Kontaktuje nás na mailu či facebooku a rádi se domluvíme.